فروش اقساطی

مزایای خرید اقساطی فی بن

در بازاری که روزانه دستخوش تغییر و افزایش قیمت است پس‌انداز کردن راه‌حل مناسبی برای خرید نیست. خرید قسطی هوشمندانه‌ی شما از فی بن می‌تواند یک تصمیم مالی سودآور باشد چون:

  • کالای مورد نیازتان را می توانید در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار داشته باشید:

     تصور کنید همین امروز نیاز به خرید تلویزیون، گوشی موبایل، تبلت، لپ تاپ و یا یکی دیگر از اقلام ضروری خود را دارید که نمی‌توانید برای تهیه‌ی آن زمانی را صرف پس‌انداز کردن کنید. فی بن با ایجاد شرایط خرید اقساطی به شما کمک می‌کند تا نسبت به خرید قسطی کالای مورد نیاز خود اقدام کنید و آن را در کوتاهترین زمان ممکن از گستره‌ی بزرگ کالاهای فی بن و با برند‌های معتبر تهیه کنید.
  • به روز باشید: 

    بازار کالای دیجیتال همیشه در حال تغییر است و ماه به ماه محصولات جدیدی از برندهای فعال این حوزه مانند سامسونگ، اپل (آیفون)، شیائومی و هواوی ارائه می‌شود. خرید اقساطی گوشی موبایل، تبلت، دوربین عکاسی یا لپ تاپ از فی بن، می‌تواند آخرین و به‌روز‌ترین مدل کالا را در اختیار شما قرار دهد.

  • یک مدل بالاتر را بخرید:

     به پولی که برای خرید کنار گذاشته‌اید فکر نکنید. اگر لپ‌تاپ یا گوشی موبایلی که در حال خرید آن هستید نیاز شما را برطرف نمی‌کند، فی بن آماده است تا به اندازه‌ی دلخواه، شما را در کار خرید لپ تاپ و گوشی موبایل قسطی از فی بن یاری دهد.

در فی بن تلاش می‌‌کنیم تا شما را به خرید دلخواهتان برسانیم. ما در فی بن شرایطی را ایجاد کرده‌ایم تا امکان انتخاب و خرید بیش از دویست کالای دیجیتال را به صورت اقساط برای شما فراهم کنیم. شما می‌توانید با استفاده از خرید قسطی فی بن برای انجام خرید اعتباری از فی بن تنها با ارائه‌ی مشخصات و چک صیادی به نام خودتان یا اقوام درجه یک اقدام کنید و به صورت کاملاً غیرحضوری در کمترین زمان از شرایط خرید اقساطی فی بن استفاده کنید.

 

مراحل دریافت اعتبار خرید اقساطی فی بن:

1-ثبت نام:

    ارائه ی اطلاعات اولیه شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، کد پستی، آدرس و شماره حساب بانکی مرتبط با چک صیاد

2- صحت سنجی:

    پس از ارائه اصل و یا تصویر مدارک به واحد بازرگانی فی بن، کارشناسان فی بن مراحل صحت سنجی را در اسرع وقت به انجام میرسانند.

3- اعتبارسنجی:

پس از ارائه اصل یا تصویر چک صیادی به نام شخص خریدار و ضامن، کارشناسان واحد اعتبارات فی بن در اسرع وقت نسبت به اعتبارسنجی حساب شما اقدام خواهند کرد.

4- تکمیل مراحل خرید اقساطی فی بن:

پس از طی نمودن مراحل فوق، با هاهنگی واحد بازرگانی فی بن، کالای مد نظر مشتری، تامین و در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

 

جهت اطلاعات تکمیلی از طرح خرید اقساطی فی بن، با ما در ارتباط باشید:

تلفن تماس: 91003696-071  

09176388429
(پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته)


دفتر مرکزی: استان فارس - شهر شیراز- انتهای بلوار فرهنگشهر- مقابل پل میدان احسان- جنب درمانگاه سینوهه- برج رویا- طبقه اول- واحد 3