قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

حریم خصوصی
     فی بٌن به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند همچنین برای استفاده از امکانات سایت اطلاعاتی از کاربران گرفته میشود تا ارائه خدمات هرچه مطمئن تر و امن تر را توسعه دهد، برای کلیه سفارشات اطلاعاتی از جمله: شماره همراه، ایمیل، تلفن و آدرس مورد نیاز می باشد و بر اساس قوانین تجارت الکترونیک یک فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده طی فرآیند خرید صادر میشود.

شرایط استفاده از خدمات:
قوانین عمومی
     توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فی بٌن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فی بٌن تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.
ورود کاربران به وبسایت فی بٌن از هر طریقی و استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات فی بٌن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین سایت می باشد و همچنین ثبت سفارش در هر زمان نیز پذیرفتن کلیه قوانین فی بٌن از طرف کاربر است.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
     فی بٌن به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. همچنین فی بٌن متعهد می‏‌شود از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه می دهد. تلاش ما حفظ امنیت و فراهم آوردن موجبات رضایت شما از این وبسایت می باشد.


ثبت، پردازش و ارسال سفارش
     روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

ارسال کلیه سفارشات از طریق پست جمهوری اسلامی ایران انجام می شود و با توجه به موجودی متغیر انبار ها در سطح کشور، بین 3 الی 7 روز کاری مراحل ارسال کالا ممکن است به طول بینجامد.

مشتریان میتوانند در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز سفارش گذاری نمایند.


خسارت در هنگام حمل و نقل
     فی بٌن همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فی بٌن تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده ی سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
     آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به امور مشتریان فی بٌن اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به امور مشتریان فی بٌن ارسال شود.
در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط فی بٌن دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.
در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در فی بٌن به اتمام برسد و فی بٌن امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود.

نظرات کاربران
     هدف از ایجاد بخش نظرات در فی بٌن، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری محصولاتی است که به فروش می‌رسد. بدیهی است بخش نظرات فی بٌن با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند. فی بٌن در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.


سیاست قیمت گذاری
     سیاست قیمت‌‏گذاری در فی بٌن مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در فی بٌن غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است.

 


تلفن تماس: 91003696-071  

09176388429
(پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته)


دفتر مرکزی: استان فارس - شهر شیراز- انتهای بلوار فرهنگشهر- مقابل پل میدان احسان- جنب درمانگاه سینوهه- برج رویا- طبقه اول- واحد 3